Лекція «Батько і Мати – вам Корінь Роду тримати»

20131204-act2Споконвіку основою суспільного ладу українців була родина. Перш за все, родина була джерелом відтворення та розвитку народу в цілому.  Разом з цим, українська сім’я була скарбницею правічних цінностей та звичаїв, які тримали наше суспільство в гармонії і об’єднували в одне ціле. Родина була основою для становлення свідомого та відповідального громадянина, а також його життєвим дороговказом.
 
Як раніше, так і тепер, від успіху кожної окремої сім’ї залежить успіх народу і держави в цілому. А добробут родини в першу чергу визначається відповідальністю та свідомістю її очільників – батька і матері. Саме тому сьогодні чоловік та жінка повинні правильно розуміти свої ролі та бути спроможними створити злагоджену, щасливу та творчу родину, яка стане основою для відродження могутньої та радісної держави.   

З таких міркувань, Школа Батьків-Матерів України проводить лекцію «Батько і Мати – вам Корінь Роду тримати», яка відбудеться в суботу 28 листопада о 12.00 в Музеї Івана Гончара, м.Київ, вул. Лаврська, 19.
 
На нашій зустрічі будуть розглянуті такі питання:
  • Образ Матері-Богині, яка творить нове життя
  • Роль Матері у сучасному суспільстві
  • Образ Батька як охоронця Роду
  • Роль Батька в сучасному суспільстві
  • Хронологія стосунків чоловіка і жінки
Доповідачі на лекції:
Подружжя кобзаря Василя Степановича та поетеси Антоніни Іванівни Литвинів – громадських діячів, засновників Школи Батьків-Матерів України.
 
Вхід вільний. Вітаються благодійні внески на розвиток Школи.
 
Новина у соціальних мережах:
 
Контакти:
067 239 26 27 Максим Горбонос

Залишити відповідь