Лекція «Глибинний потенціал здібностей українця»

   
W7L5Rwy7A8k  Всіх нас захоплюють розповіді про людей з надзвичайними здібностями, адже вони розкривають широке коло можливостей для людини та переносять її на зовсім новий ментальний, культурний і фізичний рівень. Чимало таких розповідей зосереджено в народній творчості, релігійних книгах, а також і в історичних документах. І вся ця інформація породжує не тільки захоплення, але й змушує замислитися, чи це є правда, чи вигадка, та й взагалі, від чого залежить володіння, здавалося б, надзвичайними здібностями?.. 

   З метою відповісти на ці та інші питання, а також відобразити їх у світлі українського буття Школа Батьків-Матерів України проводить лекцію «Глибинний потенціал здібностей українця», яка відбудеться в суботу 13 лютого о 12.00 в Музеї Івана Гончара, м.Київ, вул. Лаврська, 19.
   На зустріч виносяться такі питання:
  • Історичний екскурс в соціальні, політичні та культурні ритми України
  • Сила козаків-характерників
  • Поради для розкриття повноти здібностей українця
Доповідачі на лекції:
Кондратьєв Анатолій Ілліч – письменник, історик, співорганізатор конференції "Буття Українців", автор ряду видатних книг, таких як: "Крір" та "Трансперсональна психологія", а також книг на тему козацтва та українознавства.
Антоніна Іванівна Литвин – поетеса, педагог, громадський діяч, засновниця Школи Батьків-Матерів України.
 
Вхід вільний. Вітаються благодійні внески на розвиток Школи.
 
Новина у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/events/468628419996734/
https://vk.com/zdibnosti  
 
Контакти:
067 239 26 27 Максим Горбонос

Залишити відповідь